Главная | Регистрация | ВходВторник, 11.08.2020, 14:30 | RSS | Приветствую Вас Гость
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Спортивная жизнь » Соревнования проводимые другими организациями » «РЫБОЛОВНЫЕ ИГРЫ – КУБОК «FLAGMAN»» («РЫБОЛОВНЫЕ ИГРЫ – КУБОК «FLAGMAN»»)
«РЫБОЛОВНЫЕ ИГРЫ – КУБОК «FLAGMAN»»
agent_asdДата: Понедельник, 22.04.2013, 12:20 | Сообщение # 1
Лейтенант
Группа: Администраторы
Сообщений: 79
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
 

«РЫБОЛОВНЫЕ ИГРЫ – КУБОК «FLAGMAN»».

Уважаемые клиенты компании «FLAGMAN»!!!! Впервые в Украине стартует проект массовых рыболовно спортивных игр «Кубок FLAGMAN».

Кубок проводится по трем видам лова – ловля поплавочной удочкой, фидерной снастью, спиннинговой снастью. Кубок состоит из отборочных этапов и финала по ловле с условно-спортивными правилами. Отборочные этапы Кубка проводятся в городах – Харьков, Днепропетровск, Львов, Ровно, Николаев, Киев. Финал проводится в г.Киев. Участие в Кубке может принять любой желающий в возрасте от 16 лет при наличии персональной дисконтной карты клиента FLAGMAN – после предварительной регистрации в магазинах, которые торгуют товарами ТМ «FLAGMAN».

Главный приз финала Кубка - сумма 50 000 гривен!!!!

1. Цель проекта - обьеденить рыболовов разных направлений и интересов. 
2. Популяризация рыбной ловли как наиболее массового вида активного отдыха на 
природе и здорового образа жизни. 
3. Возможность каждого учасника проверить свое умение выступать в команде 
сформированной из участников по разным стилям лова, новые знакомства с 
одномышленниками и приятное общение в рыболовной среде.
4Повышение личного уровня культуры рыболовов и усовершенствование техники 
владения современными снастями.
5. Определение результатов для формирования состава команд призеров — 
участников финала Кубка в течение сезона 2013 года
6. Определение победителей Кубка.


Будут проведены на канале Днепр-Донбасс в начале июня.


FLAGMAN TEAM
 
agent_asdДата: Вторник, 30.04.2013, 08:22 | Сообщение # 2
Лейтенант
Группа: Администраторы
Сообщений: 79
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
Правила та обмеження:
До участі в змаганнях допускаються учасники, які за віком не молодші 18 років.
Учасники зобов’язані:
• виконувати вимоги поведінки на водоймищах, правил змагань і даного положення, морально-етичних норм поведінки в суспільстві;
• беззаперечно дотримуватись розпоряджень і вказівок суддів;
• при погіршенні здоров’я терміново поставити до відома суддю.
• дотримуватись Правил проведення змагань.
Фідер:
Зона ловли участника -10м
Ловля риби спортсменом здійснюється одним вудилищем, оснащеним одним поводком з одинарним гачком. Кількість запасних оснащених вудилищ не обмежується. Довжина повідця і матеріал - не обмежується.
Дозволяється використовувати будь-які види монтажу снасті з умовою обов’язкової присутності наживки на гачку. Будь-які інші предмети на гачку, крім наживки використовувати заборонено. Гачок з насадкою під час закиду знаходиться поза межами кормушки. Гачок - тільки одинарний, будь-якої форми і розміру, дозволяється використання гачків з пружинкою.
Максимальна кількість принади 17 літрів, наживки – 2 літри.
Забороняються принади і наживки, що містять живу або мертву рибу, а також ікру риб, яйця мурашок, наркотичні і одурманюючі речовини (конопля дозволена ).
Дозволяється використання атрактантів,ароматизаторів, діпів та фарбуючих речовин.
При виважуванні риби, у воду заходити не можна. Ніжки платформ або крісел повинні бути встановлені по урізанню води.
У разі заплутування снастей при виважуванні риби чи забросі зі снастями учасників сусідніх секторів "потерпілі" мають право вимагати попередження винуватцю. Риба, піймана за таких обставин до заліку не додається.
Учасникам змагань дається час на підготовку снастей і принади/наживки з моменту входу в свій сектор.
До заліку приймається риба, дозволена до вилову, піймана і заведена в підсак до сигналу «Фініш». Навмисне багріння риби заборонене.
Підсачування риби здійснюється тільки в межах власного сектору.
Для зберігання риби використовуються садки розміром не менше 50см в діаметрі і 2м довжини, які по можливості повинні бути максимально занурені. використання інших засобів для збереження улову забороняється. Спортсмен, який пред’являє до зважування покалічену рибу, піддається санкціям.
Кукани заборонені до використання.
Під час змагань учаснику забороняється приймати будь-які речі чи будь-яку допомогу від інших учасників, не учасників, суддів.
Знаходитись не учасникам (гостям) в секторах забороняється, а також забороняється переміщення учасників поза межами своїх секторів без дозволу судді
Забороняється голосно розмовляти, викрикувати, відволікати інших учасників змагань.
Поплавок :
Зона ловли участника -10м
Підрахунок результатів – чиста вага риби.
Короп та амур рахуються повною вагою, в разі піймання цих риб, вони зважуються суддею на місці та відпускаються назад у водойму.(???)
Ловля риби відбувається любою поправочною оснасткою (штекер, болонська,
махова вудочка, матчева вудочка)
При виважуванні риби, у воду заходити не можна. Ніжки платформ або крісел повинні бути встановлені по урізанню води.
До зважування приймаються всі види риби, спіймані на дозволену наживку. Розмір риби не лімітується. Зважування: після сигналу про закінчення змагань спортсмени залишаються в своїх секторах, а риба в садку. Судді зважують рибу в кожному секторі окремо. Результат заноситься в протокол та підтверджується підписами суддів і спортсмена, упіймавшого рибу. Спіймана і зважена риба негайно відпускається у водоймище. До зважування приймається тільки жива риба. Вихід з сектора ловлі, винос риби з сектора ловлі до зваження карається дискваліфікацією. Виходити з сетора ловлі можна тільки після заважування улову.
Кількість прикорми 17 літрів, насадки 2 літри
При пійманні карпа чи амура, риба негайно зважується суддею та відпускається назад у водойму.
Спінінг :
Змагання проводиться в чотири тури по 1 годині.
Переможці визначаються за найменшою сумою місць зайнятих у кожному турі(годині лову). Учасник з найменшою суммою місць займає перше місце. Наприклад: учасник з загальною сумою місць «3+3+2+3= 11» займає вище місце ніж учасник з загальною сумою місць
« 4+2+1+5=12», відповідно у першого учасника сума місць «11», у другого «12».
Учасник який не зловив рибу у турі займає місце, яке дорівнює загальній кількості учасників+1. Наприклад: кількість учасників 25, учасник який не зловив рибу у турі займає 26 місце. Підрахунок результатів по турах – чиста вага риби яку зловив учасник у кожній годині.
Кожний учасник змагань у кожному турі та старті міняє зони та сектори лову згідно жеребкування. Вільним є сектор, у якому не має іншого зареєстрованого учасника. У випадку наявності у секторі рибацьких приналежностей та відсутності самого учасника, такий сектор вважається вільним. Перехід із свого сектора вільний сектор (або перехід через чужий сектор) – учасник повинен обійти сектор за помічений прапорець (номер сектору).
Учасникам змагань заборонено виходити за межі зони і заходити до неї без дозволу судді.
Довжина спінінга не повинна перевищувати 2.74 м (9.00 футів).
Обов’язкове використання засобів для зберігання риби – садків, тощо.
До зважування риба зберігається в садку. Зберігання риби в інших приспособах (напоясних сумках, пакетах тощо) забороняється. Зважування відбувається під час змагань лінійними суддями. Щука,судак,окунь після зважування відпускається у водойму живими.
До зважування приймаються всі види хижої риби, які є у водоймі (щука, окунь,судак), спіймані на дозволену приманку. Розмір залікової риби не лімітований, оскільки після зважування вся риба відпускається у водойму. Результат заноситься в протокол та засвідчується підписами суддів і спортсмена, котрий упіймав рибу. До зважування приймається тільки жива риба. Риба, що зловлена в момент фінішного пострілу вважається зарахованою, якщо на момент пострілу вона знаходиться в руках спортсмена, у підсаку або на березі.
Дозволяється заходити в воду на висоту риболовних чобіт, але не вище коліна.
Дозволяється використання тільки штучних приманок. Для ловлі на м’які приманки дозволяється застосовувати гачки з грузом, закріпленим жорстко або шарнірно, або ж без огрузки.
Заборонено розташовувати груз на волосін, або ж на окремому повідку. Приманки можуть бути оснащені не більш як трьома одинарними, подвійними чи потрійними гачками. Заборонено переміщення по зоні лову і перехід із сектора в сектор з рибою, перед переходом, або переміщенням учасник за наявності зловленої риби повинен сповістити суддю для проведення зважування. Під час лову учасникам заборонено наближатися один до одного ближче ніж на 3 метри, обмінюватися снастями, приманками, приймати та передавати речі, обмінюватися або передавати рибу один одному. До заліку приймається риба зловлена учасником особисто. За потреби допомоги учасник сповіщає суддю. Заборонено вживання алкогольних та спиртних напоїв та знаходження у зоні лову у нетверезому стані.
Спортсмени, які порушують правила змагань, отримують попередження за порушення будь-яких положень Правил, за наявності грубих порушень – дискваліфікація і анулювання результату учасника.


Регистрация:
магазин "Турист"
г,Днепропетровск, наб.Ленина, 15


FLAGMAN TEAM
 
agent_asdДата: Среда, 08.05.2013, 20:49 | Сообщение # 3
Лейтенант
Группа: Администраторы
Сообщений: 79
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
Регламент:
 
08.06.2013Компанія «Флагман» та «Дніпропетровська обласна федерація риболовного спорту »
запрошують всіх бажаючих взяти участь у відкритому Фестивалі «Рибальські
ігри-2013» на каналі Дніпро-Донбас


Мета даного Фестивалю – це уміння виступати в команді сформованою з різних
стилів лову, нові знайомства з однодумцями та приємне спілкування в
рибальському середовищі, а також перевірити себе і свої здібності. У
Фестивалі будуть задіяний три види спортивного лову – поплавець, фідер, спінінг
- із спеціально виділеними зонами і відповідними правилами.
Реєстрація для участі у фестивалі проводиться у магазині «Flagman» за адресою :
м. Дніпропетровськ, вул.Тітова ,6

На сайті http://dofrs.ucoz.ua/forum/6-24-1#128
До реєстрації допускаються усі бажаючі віком від 18 років за умови наявностіособистої дисконтної картки «Флагман».
Участь у фестивалі є безкоштовною. Для учасників, що не мають можливості доїзду
до водойми, буде замовлений автобус.
Кількість команд – 25:
Кількість учасників (поплавець) – 25
Кількість учасників (фідер) - 25
Кількість учасників (спінінг) – 25
Заявка на участь (Ф.І. номер телефону, спосіб лову). Наявність транспорту для
добирання на водойму.

При реєстрації на участь буде проведено жеребкування з розподілом учасників по
командах , списки яких так само будуть опубліковані на сайті. Даний спосіб
реєстрації дає можливість ближче познайомитися учасникам ще до початку
Фестивалю - допомогти один одному снастями, обговорити тактику лову і гідно
виступити.
Регламент.
5:45 - прибуття у встановлені зони лову (поплавець, фідер, спінінг),
6:00 - жеребкування, оголошення правил участі по кожному виду лову і вихід в свої сектори,
7:30 – старт
13:30 - 14:00 - Фініш по зонах лову згідно додаткового часу зважаючи на
специфіку видів лову.

13:30 - 14:20 – Семінар на тему: « Новинки
від Flagman, особливості  і 
сфера  застосування»
14:30 - Нагородження переможців
15:00 - Рибальське гуляння – застілля.

Правила та обмеження:
До участі в змаганнях допускаються учасники, які за віком не молодші 18 років.
Учасники зобов’язані:
• виконувати вимоги поведінки на водоймищах, правил змагань і даного положення,
морально-етичних норм поведінки в суспільстві;
• беззаперечно дотримуватись розпоряджень і вказівок суддів;
• при погіршенні здоров’я терміново поставити до відома суддю.
• дотримуватись Правил проведення змагань.

Фідер:
Зона ловли участника -15м
Ловля риби спортсменом здійснюється одним вудилищем, оснащеним одним поводком з
одинарним гачком. Кількість запасних оснащених вудилищ не обмежується. Довжина
повідця і матеріал - не обмежується.
Дозволяється використовувати будь-які види монтажу снасті з умовоюобов’язкової присутності наживки на гачку. Будь-які інші предмети на гачку,
крім наживки використовувати заборонено. Гачок з насадкою під час закиду
знаходиться поза межами кормушки. Гачок - тільки одинарний, будь-якої форми і
розміру, дозволяється використання гачків з пружинкою.
Максимальна кількість принади 17 літрів, живих  компонентів  – 2
 літри(з  них  мотиля 
не  більше  1 л).
Забороняються принади і наживки, що містять живу або мертву рибу, а також ікру
риб, яйця мурашок, наркотичні і одурманюючі речовини (конопля дозволена ).
Дозволяється використання атрактантів,ароматизаторів, діпів та фарбуючих
речовин.
При виважуванні риби, у воду заходити не можна. Ніжки платформ або крісел
повинні бути встановлені по урізу
води.
У разі заплутування снастей при виважуванні риби чи забросі зі снастями
учасників сусідніх секторів "потерпілі" мають право вимагати
попередження винуватцю. Риба, піймана за таких обставин до заліку не додається.
Учасникам змагань дається час на підготовку снастей і принади/наживки з моменту
входу в свій сектор.
До заліку приймається риба, дозволена до вилову, піймана і заведена в підсак до
сигналу «Фініш». Навмисне багріння риби заборонене.
Підсачування риби здійснюється тільки в межах власного сектору.
Для зберігання риби використовуються садки розміром не менше 50см в діаметрі і
2м довжини, які по можливості повинні бути максимально занурені. використання
інших засобів для збереження улову забороняється. Спортсмен, який пред’являє до
зважування покалічену рибу, піддається санкціям.
Кукани заборонені до використання.
Під час змагань учаснику забороняється приймати будь-які речі чи будь-яку
допомогу від інших учасників, не учасників, суддів.
Знаходитись не учасникам (гостям) в секторах забороняється, а також
забороняється переміщення учасників поза межами своїх секторів без дозволу
судді
Забороняється голосно розмовляти, викрикувати, відволікати інших учасників
змагань.

Поплавок
Зона ловли участника -10м

Підрахунок результатів – чиста вага риби.
Короп та амур рахуються повною вагою, в разі піймання цих риб, вони зважуються
суддею на місці та відпускаються назад у водойму.
Ловля риби відбувається любою поправочною оснасткою (штекер, болонська,
махова вудочка, матчева вудочка)
При виважуванні риби, у воду заходити не можна. Ніжки платформ або крісел
повинні бути встановлені по урізу
води.
До зважування приймаються всі види риби, спіймані на дозволену наживку. Розмір
риби не лімітується. Зважування: після сигналу про закінчення змагань
спортсмени залишаються в своїх секторах, а риба в садку. Судді зважують рибу в
кожному секторі окремо. Результат заноситься в протокол та підтверджується
підписами суддів і спортсмена, упіймавшого рибу. Спіймана і зважена риба
негайно відпускається у водоймище. До зважування приймається тільки жива риба.
Вихід з сектора ловлі, винос риби з сектора ловлі до зваження карається
дискваліфікацією. Виходити з сектора
ловлі можна тільки після заважування улову або з  дозволу  судді..
Кількість прикорми 17 літрів, насадки 2 літри(з  них  мотиля 
не  більше  1 л).
При пійманні карпа чи амура, риба негайно зважується суддею та відпускається
назад у водойму.

Спінінг :

Змагання проводиться в чотири тури по 1 годині.
Графік проведення :
7:30 – старт 1 туру.
8:30 – фініш 1 туру, зважування
8:30 – 8:50 перерва, підготовка до 2 туру
8:50 – старт 2 туру
9:50 – фініш 2 туру, зважування
10:50 – 11:10 перерва, підготовка до 3 туру
11:10 – старт 3 туру.
12:10 – фініш 3 туру, зважування
12:10 – 12:30 перерва, підготовка до 4 туру
12:30 – старт 4 туру
13:30 – фініш 4 туру, зважування
13:30 – 14:30 підрахунки результатів, визначення переможців і призерів
14:30 - Нагородження переможців
15:00 - Рибальське гуляння – застілля.

Переможці визначаються за найменшою сумою місць зайнятих у кожному турі(годині
лову). Учасник з найменшою суммою місць займає перше місце. Наприклад: учасник
з загальною сумою місць «3+3+2+3= 11» займає вище місце ніж учасник з загальною
сумою місць
« 4+2+1+5=12», відповідно у першого учасника сума місць «11», у другого «12».
Учасник який не зловив рибу у турі займає місце, яке дорівнює загальній
кількості учасників+1. Наприклад: кількість учасників 25, учасник який не
зловив рибу у турі займає 26 місце. Підрахунок результатів по турах – чиста
вага риби яку зловив учасник у кожній годині.

Кожний учасник змагань у кожному турі та старті міняє зони та сектори лову
згідно жеребкування. Вільним є сектор, у якому не має іншого зареєстрованого
учасника. У випадку наявності у секторі рибацьких приналежностей та відсутності
самого учасника, такий сектор вважається вільним. Перехід із свого сектора
вільний сектор (або перехід через чужий сектор) – учасник повинен обійти сектор
за помічений прапорець (номер сектору).
Учасникам змагань заборонено виходити за межі зони і заходити до неї без
дозволу судді.
Довжина спінінга не повинна перевищувати 2.74 м (9.00 футів).
Обов’язкове використання засобів для зберігання риби – садків, відер ,тощо.
До зважування риба зберігається в садку. Зберігання риби в інших приспособах
(напоясних сумках, пакетах тощо) забороняється. Зважування відбувається під час
змагань лінійними суддями.
До зважування приймаються всі види хижої риби, які є у водоймі (щука,
окунь,судак), спіймані на дозволену приманку. Розмір залікової риби не
лімітований, оскільки після зважування вся риба відпускається у водойму.
Результат заноситься в протокол та засвідчується підписами суддів і спортсмена,
котрий упіймав рибу. До зважування приймається тільки жива риба. Риба, що
зловлена в момент фінішного пострілу вважається зарахованою, якщо на момент
пострілу вона знаходиться в руках спортсмена, у підсаку або на березі.
Дозволяється заходити в воду на висоту риболовних чобіт, але не вище коліна.
Дозволяється використання тільки штучних приманок. Для ловлі на м’які приманки
дозволяється застосовувати гачки з грузом, закріпленим жорстко або шарнірно,
або ж без огрузки.
Заборонено розташовувати груз на волосінні, або ж на окремому повідку. Приманки можуть бути оснащені не
більш як трьома одинарними, подвійними чи потрійними гачками. Заборонено
переміщення по зоні лову і перехід із сектора в сектор з рибою, перед
переходом, або переміщенням учасник за наявності зловленої риби повинен
сповістити суддю для проведення зважування. Під час лову учасникам заборонено
наближатися один до одного ближче ніж на 3 метри, обмінюватися снастями, приманками,
приймати та передавати речі, обмінюватися або передавати рибу один одному. До
заліку приймається риба зловлена учасником особисто. За потреби допомоги
учасник сповіщає суддю. Заборонено вживання алкогольних та спиртних напоїв та
знаходження у зоні лову у нетверезому стані.

Спортсмени, які порушують правила змагань, отримують попередження за порушення
будь-яких положень Правил, за наявності грубих порушень – дискваліфікація і
анулювання результату учасника.

Призи та нагороди переможцям від компанії  «ФЛАГМАН»

Всім учасникам заохочувальний приз – значки ( поплавочникам і фідерістам по
пачці Принади «Флагман», а спінінгістам гуму «ROKET GUM»)

Інформація в магазині"Flagman" за адресою: м. Дніпропетровськ, вул.Тітова ,6
- тел.38-66-15FLAGMAN TEAM
 
agent_asdДата: Вторник, 14.05.2013, 18:11 | Сообщение # 4
Лейтенант
Группа: Администраторы
Сообщений: 79
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline


Реєстрація буде проводитися за такими умовами:

В магазині "Flagman" за адресою: м. Дніпропетровськ, вул.Тітова ,6 встановлено три ємкості у вигляді прозорих кубів на яких буде вказано види лову «СПІНІНГ», «ФІДЕР» та «ПОПЛАВЕЦЬ». Учасник заповнює реєстраційну анкету (вказує відомості про себе ФІП, тел. ...) і закидає цю анкету у вибрану ємкість. Після закінчення реєстрації проводиться офіційне жеребкування та формування команд. Жеребкування відбудеться в присутності комісії – Представник компанії «FLAGMAN», голова ДОФРС.
При жеребкуванні, реєстрації,проводиться прозвін, для уточнення участі і формування команд. При жеребкуванні додатково по кожному напряму реєструється список резерву по 10 чоловік. Процес жеребкування буде фіксуватися на фото та відео і викладатися у цій темі і сайті компанії. Повний список учасників вивішується в магазинах і на профільних сайтах.


FLAGMAN TEAM
 
DendneprДата: Воскресенье, 02.06.2013, 18:40 | Сообщение # 5
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Карта проезда будет?
 
agent_asdДата: Вторник, 04.06.2013, 19:01 | Сообщение # 6
Лейтенант
Группа: Администраторы
Сообщений: 79
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
Карта:
http://goo.gl/maps/PjygS
ехать через Петриковкку и по трассе - до канала, потом свернуть направо примерно 10 км , проехать 2 насосные, пересечение с главной дорогой и за ним 5 км примерно мост через канал . Сразу за мостом , переехав канал зоны сорев по чистому берегу.


FLAGMAN TEAM
 
Форум » Спортивная жизнь » Соревнования проводимые другими организациями » «РЫБОЛОВНЫЕ ИГРЫ – КУБОК «FLAGMAN»» («РЫБОЛОВНЫЕ ИГРЫ – КУБОК «FLAGMAN»»)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Заказ рекламы (096)593-06-29
Аноним2 © 2008 - 2020